Květen 2012

Ed Sheeran-Drunk (live)

31. května 2012 v 21:54 | Mischelle :* |  videa
Já vím, že tu nic není a za to se hluboce omlouvám, ale škola je těžká a tréninky no a zkrátka je toho moc a nálady na přidávání málo.
No a k videu můžu dodat tak možná kdo umí, umí. Kdo neumí, čumí. Tak se čumte! ;)


Shiki Senri

29. května 2012 v 16:34 | Mischelle :* |  Anime
Takový tichý, nenápadný krasavec a jak ho všichni zbožňujeme *.*


Jigglypuff

29. května 2012 v 8:04 | Mischelle :* |  Anime
Řekněte mi, proč když vstávám pomalu o hodinu dřív, pořád nestíhám?! jo... protože jsem na blogu --"Glen Hansard and Marketa Irglova - Falling Slowly

28. května 2012 v 22:43 | Mischelle :* |  videa
Nazdar rockeři, takže je skoro 11 a pro ty, kdo to čtou v nějak podobnou dobu, tak padejte spát! :P a na noc si nepouštějte nic tvrdého, pěkný ploužáček, při tom se dobře usíná. Good night sweethearts. Mischelle.


Zero :D

27. května 2012 v 18:14 | Mischelle :* |  Anime
jak výstižné :D


London

24. května 2012 v 22:44 | Mischelle :* |  Obrázky
Město, kde jsem si to zpočátku příliš neužila a přesto bych se tam okamžitě vrátila. Město, na které nikdy nezapomenu a země, kterou budu vždycky milovat.


Nina ♥

23. května 2012 v 21:43 | Mischelle :* |  Hudba
Byl pozdní večer, nebyl máj, byl, tuším, prosinec a byl hudby čas :D
Vela jsem do Zlínského hudebního kutlochu a začala se rozhlížet po všech možných nástrojích, akustických kytarách všem možných velikostí, mezi nimi taky mně známé ukulele a dokonce i po těch nejměnších přívěšcích na klíče. Když jsem došla úplně dozadu, majitel si zrovna zkoušel obrovské kombo a já s rozzářenýma očima sledovala jeho hudební dovednost.
"Přejete si?" zeptal se mě ten černovlasý kytarista už odpohledu rocker, spousta jich pracuje s hudebními potřebami. Řekla jsem mu o svém přání, i o tom v jakém jsem ohledně elektrických kytar amatér. Čekala jsem, že mi poradí, co mi přesně sedne a on se místo toho začal přehrabovat mezi kytarami s tím, kterou bych tak chtěla. Začala jsem se probírat spíš značkami než krásou a hned mi do oka padla Epiphone, neboť jsem četla o její kvalitě. Zvuk měla velmi dobrý, cenu trochu horší, ale s tím bych se též srovnala. Nemohla jsem soudit podle jednoho zvuku a proto jsem se koukla na majitele s prosbou o další. A pak jsem ji uviděla, všimla jsem si jí už když jsem přišla do obchodu. Nádherná matně černá Cortka s mírně metalovými záhyby. Další muž, jen o něco starší než já a který mi byl sympatický nejen tím, že pracoval s hudebninami, mi ji podal s očekáváním výsledku a já se najednou začala trošku stydět svou neznalostí a myšlenkami typu jak se na tohle sakra hraje. Cortka měla o něco horší zvuk než Epiphone a byla celkově jiná, ale ten pocit, byl jako když potkáte osudovou lásku, když prostě víte, že je to ten pravý. Takový jsem měla pocit. Zkusila jsem si zahrát na dalších deset kytar možná ještě lepší kvality, ale nakonec jsem prohlásila, že Cortka mi sedla nejlíp.
"Hned jak jsem vás uviděl, myslel jsem si, že by se k vám hodila," prohlásil profesionálně majitel a já se usmála nad tím, že nejsem jediná, kdo si myslí, že se ke mně ta černá kráska hodí. Pak ale přišel ten mozek gymnazistky, kterou zajímají jen fakta a nechce nic riskovat. Znovu jsem se koukla na Epiphone, která nebyla tak krásná, ale byla to osvědčená značka a měla lepší zvuk. Jsem nesmírně vděčná za to, že jsem tenkrát neměla tolik peněz si ji koupit, ale stejně bych se asi rozhodla pro Cort. Zase o tom budu hovořit jako o vztahu. Zkrátka jsem věděla, že nám to bude klapat. A taky že nám to klape :) každý občas přemýšlí, jaké by dal jméno svému dítěti, ne? A já měla to jméno strašně ráda. Navíc jsem z ní cítila něco, jak bych si představovala dívku s takovým jménem. Ta, kterou by každý obdivoval, nebo aspoň já a která by byla tak nádherná, že by z ní ta krása přímo zářila. Taková je Nina a taková je i dodnes. Už jsme měli i rozepře, ale stejně bych ji nevymněnila. Vím, že k ní mám moc velký citový vztah, ale to je ono od té doby, kdy jsem jí po prvé rukou přejela po strunách, jsem si kní utvořila citové pouto a nikdy se jí nevzdám.


The pretty reckless-You

22. května 2012 v 23:40 | Mischelle :* |  videa
Píseň, ve které se zdánlivě opakuje ta stejná melodie, a jak mě dokáže chytit za srdce. Textu jsem stejně nerozumněla, když jsem ji slyšela poprvé, ale stejně je nádherná :) takže na dobrou noc vám posílám písničku od jedné z těch nejllepších kapel vůbec. Dobrou noc a sladké sny, vaše Mischelle.


Boys are back

21. května 2012 v 22:33 | Mischelle :* |  about blog
Takže byla tu menší pauza způsobená naší leností, školou no a hlavně tou leností. Dnes se mi ale otevřely oči při pohledu na návštěvnost. Nebudu ji sem dávat je děsivá. No tak co nového? Jak se máte? Já tak nějak zle :D dnes mi Eileen řekla takovou pěknou větu, která naprosto sedla k té situaci: občas mám tak vtipný život, až z toho brečím. Řekla bych, že známe všichni, no asi tolik. Jinak mám pořád své vynikající nálady a vrátila se mi el. kytara, takže můžu zase zpívat z plných plic a to si pište že zpívám. Jo a ještě název, bylo to v písničce a proto mě napadlo boys a né girls, protože tady žádní boys nejsou a už končím, nebudu na vás přenášet svou depresi i když néé já vlastně žádnou nemám. Ano, jsem jedna z těch, kteří si věty namlouvají pořád dokola a dokola a marně čekají, že tomu nakonec uvěří :D no nic chce se mi spát, tak se tu mějte fajn, mám, co přidávat, takže se můžete těšit ta mála z vás, kdo to tu ještě čte. Zatím dobrou noc a mokré sny, vaše Mischelle.

Taylor Momsen - fotky 0.2

10. května 2012 v 17:47 | Mischelle :* |  Gossip girl
Řekla bych, že takhle vypadá holka, co miluje svou postavu. No uznejme většina z nás si stoupne k zrcadlu a řekne si měla bych zhubnout.. (áno, vy, kteří musíte být vždycky výjimka, já řekla většina -.-") ale tak přece by se oblíkala jinak, kdyby se jí nelíbilo jak vypadá :D já bych si třeba takové věci na sebe nevzala, protže noo to chce odvahu, ale možná vypadat jak ona.. :D