about blog

Co se stalo?

13. února 2013 v 11:30 | Mischelle
Nevím, čím to je. Možná tím, že zase začala škola, že se blogu vůbec nevěnuju, ale jak se to říká, začátky jsou těžké a dávat sem příspěvky s tím, že je nikdo pomalu nebude číst, je těžké a je radost sem něco přidávat, když vím, že je návštěvnost vysoká. Ovšem ona není a já prostě myslela, že když bude mít blog tři adminky, tak to půjde jak po másle :) jenomže jsem tu byla jediná, kdo na tom nějak pracoval. Možná je to osud, že mám náladu blogovat, když jsem zrovna nemocná, jelikož i tento blog byl založen, když jsem byla znuděná neustálým poleháváním doma :D takže! Bych blog nechtěla rušit, nicméně ho obnovit, což udělám znovu ještě asi po šestnácté, ale věřím, že mě to bavit nepřestane a i přes učení na gymplu prostě omezím facebook a budu se snažit vám věnovat :) dávat sem anime, hudbu a možná nějaké staré povídky, které se mi nikdy nepodařilo dokončit :) tak se mějte, Vaše Mischelle je zpět ;)

Návštěvnost 9.7.-15.7, 2012

16. července 2012 v 15:32 | Mischelle
Děkuju moc :3

Pondeli: 5
Utery: 3
Streda: 5
Ctvrtek: 10
Patek: 23
Sobota: 7
Nedele: 30

Celkem: 83

Boys are back

21. května 2012 v 22:33 | Mischelle :*
Takže byla tu menší pauza způsobená naší leností, školou no a hlavně tou leností. Dnes se mi ale otevřely oči při pohledu na návštěvnost. Nebudu ji sem dávat je děsivá. No tak co nového? Jak se máte? Já tak nějak zle :D dnes mi Eileen řekla takovou pěknou větu, která naprosto sedla k té situaci: občas mám tak vtipný život, až z toho brečím. Řekla bych, že známe všichni, no asi tolik. Jinak mám pořád své vynikající nálady a vrátila se mi el. kytara, takže můžu zase zpívat z plných plic a to si pište že zpívám. Jo a ještě název, bylo to v písničce a proto mě napadlo boys a né girls, protože tady žádní boys nejsou a už končím, nebudu na vás přenášet svou depresi i když néé já vlastně žádnou nemám. Ano, jsem jedna z těch, kteří si věty namlouvají pořád dokola a dokola a marně čekají, že tomu nakonec uvěří :D no nic chce se mi spát, tak se tu mějte fajn, mám, co přidávat, takže se můžete těšit ta mála z vás, kdo to tu ještě čte. Zatím dobrou noc a mokré sny, vaše Mischelle.

Návštěvnost 19.3.-25.3. 2012

26. března 2012 v 18:39 | Mischelle :*
Neděle ♥ no jo když se řpidávají články, tak sem lidi chodí. Já vím, že 56 není moc, když vím že na minulém blogu jsem nebyla tak dobrý půlrok a pořád mám návštěvnost větší, ale soudnost lidi, začínáme.. ;) a můj výraz, když jsem uviděla neděli, nejde nijak popsat, ani vhodný obrázek jsem nemohla najít a pak ve složce Clopuda ♥ :D ten mě úplně vystihl.

Pondeli: 8
Utery: 4
Streda: 7
Ctvrtek: 5
Patek: 4
Sobota: 0
Nedele: 28

Celkem: 56

Spoluadminka Eileen

16. února 2012 v 21:24 | Eileen
Zdraví Vás Eileen, nová spoluadminka tohohle blogu. Měla jsem se ozvat už někdy před týdnem, po domluvě s Michelle a Nicky, no ale.. žádnou výmluvu na to nemám, zkrátka jsem na to nemyslela, omlouvám se :D Ale Mischelle s Nicky to tu pěkně rozjely, takže mého zásahu ani nebylo potřeba.
Tak teď přemýšlím, co vlastně napsat, co se píše do seznamovacího článku? :D
Možná by nebylo na škodu se trochu představit. V podstatě žiji hudbou, Partičkou možná i Vampire Diářama, no a toť cca vše? :D
Ne, zkrátka budeme se snažit zpříjemnit vám pobyt na tomhle blogu (muhaha :D) abyste se sem mohli stále vracet (jestli sem někdo chodí co)
Toť prozatím vše. Ták zduř :)
P.S. a jak tak koukám prošvihla jsem povídku! o_o

Spolu admin - Nicky :)

6. února 2012 v 21:10 | Nicky ;)
Hi guys ! :) ... Som nová spoluadminka tohto blogu :) ... Budete ma poznat pod menom Nicky .. Budem sa snazit pridavat co najviac prispevkov :) ... Prispevky budu o vselicom o anime, hudbe, serialoch etc. ... Spolu s Mischelle dufame ze sa vam na blogu bude pacit :) ... Je mozne ze tu budu pribudat aj poviedky kedze v poslednej dobe ma moc laka písať o hudbe .. Takže dufam že mi moja kolegyňa s tým aj pomože :D ... Rozmýšlam že ešte co vam napísať ale uz neviem :D ... Tak to je asi na predstavenie všetko :) ... Pokusim sa už dnes sem hodit nejaké prispevky :) ... Zatial Bye Bye ^_^

Vaše Mischelle..

6. února 2012 v 13:13
Jméno, které se bude objevovat pod většinou článků, hlavně těch "deníčkovských". Možná si říkáte orckové jméno, no tenhle blog není jen o rocku, i když by asi měl podle názvu. Název je jen název, chci, aby na blogu byly věci, které mám zkrátka ráda. Některé nebudou souviset s hudbou, některé ano. Co zbožňuju dál kromě rocku? Co s rockstar nemá nic společného? Paříž, móda, vampire diaries, Gossip girl, no a nic dalšího mě nenapadá. Ale spolehněte se, že o těchhle věcech na mém blogu ještě uslyšíte. A co dál o admince? Jsem z opravdu malé vesničky na Moravě, moje jméno není Michaela ale o tom možná později ;) teď půjdu najít nějaké obrázky, možná videa, uvidí se.
Vaše Mischelle.

Rockland začíná!

6. února 2012 v 11:19
A co přinese? Vše okolo hudby, kytary, nějakých seriálů, které mám ráda a možná i můj deníček ;) každopádně je na co se těšit, já půjdu udělat design a vy zatím poslouchejte jednu z nejúžasnějších metalových kapel..
Bullet for my valentine-tears don't fall (moje oblíbená).

 
 

Reklama