Obrázky

Jahodový dort

13. března 2013 v 21:49 | Mischelle
Po prvním měsící užívání hormonální antikoncepce jsem přibrala 5 kilo..... pořád vypadám tak jako normálně, ale už se sama sobě tolik nelíbím... a říkejte si o mě, že jsem barbie, ale když se někdo ve svém těle necítí dobře, tak to dobře není ne? :) takže si teď hlídám všechno, co sním a tím pádem jsem se rozhodla, že budu požírat tyhle obrázky pohledem :3 máte chuť? :)Houpací kohout

10. března 2013 v 15:13 | Mischelle
Eee nevim už jak tomu říct, myslím, že.. jak je to vždycky napsané u Toma a Jerryho kdo tohle zažil, měl šťastné dětství! :D

Plesové šaty

3. března 2013 v 13:49 | Mischelle
Hodně jsem šmejdila před mojí závěrečnou a někdy se prostě jen kochám nad šatami, o kterých vím, že na ně nemám a pravděpodobně bych za ně nikdy tolik peněz ani nevyhodila :) a pro ty, kteří se chcou občas taky pokochat tady mám pár svých vybraných :))

Narozeniny

28. února 2013 v 14:49 | Mischelle
Tak nad tímhle!! Akorát nad tou jednou hlavou jsem včera strávila asi celej den plnej zuřivosti!! Je o možný?! :D dárek pro sestřenku a jejího kluka k 18 :)) doufám, že mi za to stojí, když už mám akorát dva dny na dokončení o.O

Svatební šaty

27. února 2013 v 22:37 | Mischelle
Nedávno kamarádka dostala takový bláznivý nápad naplánovat mi svatbu teda všem zadaným :D a už víme, že to bude září někdy až budu na vysoké, to záleží na tom, kdy otěhotnim že jo :D né sranda, su snad zodpovědný člověk :3 a bude ještě teplo a jelikož jsem s mojim začala chodit 8. září tak proč ne! :D a budou tam melouny v mísách s kouskama ledu a budu mít v hlavě napíchaný malý růžičky :3 a samozřejmě došlo i na šaty :) a na ty první bych asi musela něco shodit, ale spíš by se mi líbily takové jako.... veliké :D takže hot favorit :D


Love ♥

27. února 2013 v 16:29 | Mischelle
Další moje dílo :) strávila jsem na tom dost hodin fyziky :D lidi už nechápali, jak mě to može furt bavit, ale já su prostě asi detailista :) zvládám tužku, průpisku, ale malovat asi budu pořád jako 3leté dítě :)

7 days

27. února 2013 v 13:26 | Mischelle
Já sem vlastně chtěla začít přidávat svoje kresby, až tu bude nějaká návštěvnost, abych slyšela jenom samou chválu, ale nějak se mi sem nechtějí přidávat samé obrázky a dlouhé promyšlené články, když vím, že je nikdo číst nebude, tak sem dám teda loupák! :D můj komentář pro smějící se spolužáky byl když mám hlad, tak kreslím jídlo! :D né dobře, moc si věím, vlastně ten samotnej loupák mě vůbec nebavil, tak je takovej nic moc, ale třešeň dobrá ne? :D a je tam taková šmouha přes to a je to celkově taková špatná kvalita, prostě věřte že naživo to fakt vypadá líp! :D né tak.. snad se líbí :)

Apofiss

19. února 2013 v 16:22 | Mischelle
Protože je mi prostě trapné mít tady tolik obrázků z jeho galerie, tak mu alespoň udělám reklamu, většina obrázků je s obyčejnými zvířátky, ktré mi ale přesto přejdou tak sladké a krásné :) obdivuji člověka, co dělá takové obrázky, tak se taky koukněte na jeho obrázky a pokud se vám nechce já vám jich pár ukážu :)

Pro všechny zamilované :)

14. února 2013 v 21:15 | Mischelle
Taky jsem tenhle svátek nenáviděla asi jako vy všichni ostatní, co jste teď nezadaní :) a proto vás chci ušetřit zbytečných nadávek a říct vám, ať raděj nepokračujete dál :D
Vždycky jsem byla na Sv. Valentýna sama, před dvěma roky jsem se jednomu klukovi vyslovila, co k němu cítím a on mě dobyl, takže jsem tenhle svátek neměla zrovna dvakrát v oblibě :) ale teď tu sedím vedle mě bonboniéra ferrero rocher a malá orchidej ve vázičce a já si pořád říkám, jak budu tlustá! :D Ta obrovitánská milka s karamelem mě už taky opustila a trčí u mé drahé polovičky... možná už v žaludku :Djá byla vždycky zastáncem toho, že je lepší si jen tak ulítávat nebo mít nějakého kamarádka s výhodama, vždyť se vztahy jsou jenom trable, pohádáte se, potom dokážete probrečet celou noc, to za to nestojí :) myslím, že poprvé za celý svůj život mám pořádný vztah, ve kterém nějakým záhadným způsobem dokážu vydržet bez toho, abych se s tím klukem snažila hrát nějaké hry nebo se snažit být ta, kterou on bude poslouchat. Už asi chápu, že takhle to nefunguje, vztah je o kompromisech, protože teď asi vím, že i když mě štve a chtěla bych mu říct, je konec, vím, že bych se z toho už nedostala a zatraceně bych těch slov litovala. Tak ty slova prostě pošlu do háje,vyřeším to a ano jsou to trable, jsou to proplakané noci, ale ten smutek, co mi moje láska dokáže způsobit dokáže vrátit těmi krásnými chvílemi štěstí a lásky dvojnásobně :))

Rozvrh hodin

11. září 2012 v 20:57 | Mischelle

I ♥ Paris

23. července 2012 v 3:01 | Mischelle
Někdy bych se tam chtěla podívat..

Ehm.. ikonky? :D

22. července 2012 v 22:49 | Mischelle

Přemýšlím jak to nazvat, takže.. tak :D docela povedené si myslím :)

Dream about blue

20. července 2012 v 22:12 | Mischelle
Z minulého blogu.. to bych vám neměla psát že? :D Ale nemám čas, autoškola, tréninky, děti.. teda né moje sestřiny, oni jsou tu na výchovném kurzu.. teda převýchovném, moja mama má tvrdej výcvik :D tak tady jsou už krásné přenádherné obrázky, moc se mi líbí ta malovaná růže, přála bych si umět něco takovího namalovat á ještě ta mordá, jedna z nejoblíbenějších barev, připomíná mi led.

Red rose

19. července 2012 v 12:55 | Mischelle
Rudá jako krev, tak zlá a nebezpečná a přesto tak krásná, jako zakázané ovoce..

Lies and lace

17. července 2012 v 11:55 | Mischelle
Menší úchylka ^^

Love rose

13. července 2012 v 14:38 | Mischelle
Asi celý prvák zabitý nad tímhle obrázkem :D ne celý ne, mám tam rozkreslených ještě kotel jiných obrázků, ale s tímhle byla taková piplačka! Asi 3 průpisky jsem na něj obětovala :) hope you like it! ;)

Hot chocolate

11. července 2012 v 0:04 | Mischelle :*
Napádá mě že založím rubriku dělám vám chutě? Jo, já sobě taky :D ale když oni se ty obrázky tak dobře hledají :) a pojídají ophledem :3 vím že je horko jako prase, ale já tohle píšu, když je noc a to si horkou čokoládu dá snad kžadý, ne? Hlavně když jste takoví žrouti čokolády jako já a Eileen.. no a myslím, že i Nicky na tom není zle.

Ice cream

6. července 2012 v 1:25 | Mischelle :*
Áno milí a vážení až teď se mi rozjel DeviantART >.< ale nevadí dám vám to sem teď, zítra jich tu třeba přibude víc :) a obrázek zmrzliny jsem sem chtěla dát, protože jsem nemocná (né počkejte já to vysvětlím). Mám bolekrka :D Bolehlav zní líp takže jednoduše mě bolí v krku a horké nezabírá takže si do toho krku rvu co nejvíc studenýho a buď se to zlepší nebo zhorší :D někdy to zkuste. Když prostě něco dlouhou dobu nefunguje třeba to chce pravý opak ;) ejháá zajímavá teorie :D už toho nechám radši jděte spát, ještě potkáte nějaký individuum jako jsem já nebo někdo jinej koho byste se měli bát :D to je jedno :D brou noc zlatíčka, vaše Mischelle.

Trololol

3. července 2012 v 17:57 | Mischelle :*
Jeden z důvodů, proč tak moc chci motorku ♥ ;D

Marshamllows

4. června 2012 v 18:41 | Mischelle :*
Kdo je nemiluje :3 ale jednou mi je sestra hodila do kakaa a bylo mi z toho blbě ještě další týden, radím, děti, nezkoušejte to doma.

Guinea pig

3. června 2012 v 17:47 | Mischelle :*
Slečna asi vůbec netuší, jak jsm se zamilovala do jejího morčátka a jak jsem se i následně zamilovala do celé její galerie. Odkaz chytře napsala k obrázku, tak se jděte pokochat nebo prostě počkejte, až ty obrázky přibydou tady, určitě tu nějaké ještě budou.

London

24. května 2012 v 22:44 | Mischelle :*
Město, kde jsem si to zpočátku příliš neužila a přesto bych se tam okamžitě vrátila. Město, na které nikdy nezapomenu a země, kterou budu vždycky milovat.

Hatsune Miku 0.2

8. května 2012 v 19:11 | Mischelle :*
I když mi hologramoví zpěváci přijdou jako největší blbost, kdo by neměl Hatsune rád :))

Lord Vojeldort

8. května 2012 v 11:41 | Mischelle :*
... no nic :DFreedom

2. května 2012 v 19:49 | Mischelle :*
I just wanna taste it..

 
 

Reklama