videa

Pračkovej Harlem shake

16. března 2013 v 10:56 | Mischelle
Všeci známe ne? Magořina, kde jeden tancuje a když se ozve do the harlem shake tak začnou najednou zběsile tancovat všeci... já se na pračkách docela nasmála :)


Maroon 5 - Daylight

10. března 2013 v 15:34 | Mischelle
Nevím, jestli je to tím že každý měsíc přes pár dní jsou moje emoce prostě celé takové... silnější :D nebo jestli se naprosto nepochopitelně prostě dokážu vcítit do lidí, ale prostě když jsem slyšela ty lidi mluvit o své rodině a prostě.. né všemu jsem rozumněla ale stejně... jsem se rozbrečela jak želva :D myslím, že by si to každý, kdo aspoň trušku zvládne angličtinu, měl pustit úplně celé, přesně jak jsem vám to sem naservírovala já :))

Elán - zanedbaný sex

20. února 2013 v 17:15 | Mischelle
Pro všechny, kdo mají nějaké problémy! Všem to posílám, kdo potřebují poradit :D

Muse-blackout

24. července 2012 v 23:43 | Mischelle
Tak na noc ploužáček :) moje jediná radost momentálně :D Muse ♥

Muse-Neutron star collision

23. července 2012 v 22:51 | Mischelle
Smtívání nemusím, ale Muse *-* právě s Eileen plánujem koncert :D dokonalá kapela.

Nirvana-Drain you

8. července 2012 v 23:33 | Mischelle :*
Možná bych měla přestat poslouchat na noc písničky, co mi dodávají takové množství energie :3

Ed Sheeran-You need me, I don't need you(live)

29. června 2012 v 14:34 | Mischelle :*
On zpívá, on hraje na kytaru, on rapuje, on dělá beatbox.. ON je dokonalý ♥ :)
... A jak mu ten jazyk jede :D

Sunrise Avenue-Hollywood Hills

11. června 2012 v 22:18 | Mischelle :*
Češi jsou jedni z největších fanoušků téhle písničky.. no někdo má zkrátka vkus ;)

Aerosmith-Cryin

5. června 2012 v 19:03 | Mischelle :*
Nic moc články poslední dobou, ale chápete, je konec roku a někdy se ty známky opravovat musí ;)
Co říct k písničce.. když jsem si ji pustila poprvé, měla jsem takové tušení, že to bylo v nějaké reklamě, ale myslím, že Aerosmith jsou prostě tak známí, že jejich písničky nám musí být povědomé. Jenže od té doby jsem už neměla chuť poslouchat nic jiného, samozřejmě ne napořád, pak mě to přešlo :D a dávám ji sem až teď, protože dnes je den, kdy sice moje hlasivky nejsou vůbec ve formě, ale přesto jsem tu písničku zazpívala poprvé asi jakž takž v pořádku, což je trochu zvláštní, ale budiž. Písnička se na kytaru hraje moc pěkně, když najdete správný rytmus(akustickou kytaru). Hodí se, když se chcete na někoho vykašlat, takže proti depkám pomáhá teda aspoň mně. Pak videoklip stojí za to dokoukat do konce, hlavně ta poslední scéna se mi líbí, musela jsem se nad ní pousmát. Holka zabila :)

Never shout never-can't stand it

3. června 2012 v 22:33 | Mischelle :*
Tak zase nějaké videjkocna dobrou noc a neboť jsme já i Nicky v poslední době zamilované až po uši, tak si myslím, že se písnička hodí ^^ a když už jsme u Nicky taky vám připadá, že tenhle blog má jenom jednu adminku?! :D ale protože jsem in love, je mi to jedno, jaké to máš ale štěstí. A bejbí áj láv jů áj nevr vont tu leč ju gou :DDD

Blink 182-I miss you

1. června 2012 v 20:47 | Mischelle :*
Where are you....?

Ed Sheeran-Drunk (live)

31. května 2012 v 21:54 | Mischelle :*
Já vím, že tu nic není a za to se hluboce omlouvám, ale škola je těžká a tréninky no a zkrátka je toho moc a nálady na přidávání málo.
No a k videu můžu dodat tak možná kdo umí, umí. Kdo neumí, čumí. Tak se čumte! ;)

Glen Hansard and Marketa Irglova - Falling Slowly

28. května 2012 v 22:43 | Mischelle :*
Nazdar rockeři, takže je skoro 11 a pro ty, kdo to čtou v nějak podobnou dobu, tak padejte spát! :P a na noc si nepouštějte nic tvrdého, pěkný ploužáček, při tom se dobře usíná. Good night sweethearts. Mischelle.

The pretty reckless-You

22. května 2012 v 23:40 | Mischelle :*
Píseň, ve které se zdánlivě opakuje ta stejná melodie, a jak mě dokáže chytit za srdce. Textu jsem stejně nerozumněla, když jsem ji slyšela poprvé, ale stejně je nádherná :) takže na dobrou noc vám posílám písničku od jedné z těch nejllepších kapel vůbec. Dobrou noc a sladké sny, vaše Mischelle.

Fun.: We Are Young ft. Janelle Monáe

3. května 2012 v 22:16 | Mischelle :*
Tak některé z těch normálnějších písniček? Jak to tak nazvat, co poslouchají normální lidé. Není to rock takže co to dělá na rock-landu? o.O Líbí se mi to, nic víc vědět nepotřebujete :) a jestli je to aktuální čtení tak běžte už spát! Je to zdravý! ;) Dobrou noc přeje Mischelle.

The pretty reckless-Blonde rebellion

1. května 2012 v 12:45 | Mischelle :*
Ani není nikde na CD, vlastně ji od TPR většina lidí ani nezná.. a přitom je tak dokonalá! Zapsala se mezi ty písničky, které mi dodávají energii. Prostě že wuáááááááááá :D moc se mi líbí, má dokonalý text :)
1 2 3 SHOUT!

Mika-happy ending

30. dubna 2012 v 18:57 | Mischelle :*
Být navždy šťastný ♥ ale co když člověk občas prostě nemá chuť být šťastný? V životě musí být ty večery, kdy musíme myslet i na to, co nás trápí. Co jsme neudělali, koho jsme zklamali a koho ještě zklameme. Povídají o mně, že se pořád směju, tak proč jsem se teda namalovala, učesala, oblíkla a zůstala doma s youtube, Mikou a myšlenkou na lidi, co mi chybí a co už se nevrátí.

30 seconds to mars-Night of a hunter

28. dubna 2012 v 16:09 | Mischelle :*
ORGASM ♥_♥

The pretty reckless-Factory girl

12. dubna 2012 v 22:35 | Mischelle :*
Tak zrovna teď byste mě měli vidět... no teď ne teď píšu článek, ale před chvílí... asi je normální, že když někdo žije hudbou, tak že mě prostě písnička dokáže nabít energií :D a tahle to dokáže perfektně. Skáču po pokoji, tančím, v ruce lahvičku od pleťové vody a zpívám si: I am a factory girl won't you pardon me? ♥

Reflexy-neříkej

1. dubna 2012 v 3:00 | Mischelle :*
Má úžasný hlas. Reflexy jsem asi jako každého českého interpreta nespolouchala, dokud jsem mu nebyla na koncertě :) a zrovna tenhle byl vydařený! :) tak jsem si ji začala zpívat a jdu vám ji sem dát. Můžu říct, že Reflexy jsou úžasná skupina, já od nich tenkrát znala jen pár písniček, takže většinou to bylo jen takové na na rhjrhjr zuguzg no dyt to znáte :D ale na to, že jsem nic nevypila, jsem si to ohromně užila :) a když začali hrát Nirvanu no prostě ♥

Green day - When I come around

28. března 2012 v 22:23 | Mischelle :*
Ták tu jsem dneska hrála na kytaru... G a D jsem hrála normálně, ne jako power akord, protože... protože to zní líp :D Green day se ještě k tomu všemu úžasně zpívají :) akorát mi trochu kytara blbne.. zavezu ji do své porodnice (obchodu :D) a snad bude v pořádku :) už bych ji neměnila ♥

P!nk-U+Ur hand

19. března 2012 v 23:24 | Mischelle :*
Takže ludia, nějak jsem se vám zbláznila do P!nk. Celý večer u malování růžičky ji poslouchám a je nehorázně dobrá! A ty písničky!! Úplně z nich cítím to fuck! :D Což je jako důležitý umět říct... no už půjdu spinkat, takže na dobrou noc pro všechny chlapy! ;D Sladké sny pánové, vaše Mischelle.

Dnes večer seš to jenom ty s tvojí rukou.. :*

The pretty reckless-My medicine

9. března 2012 v 20:41 | Mischelle :*
Hojá hojá ludia, nenechte se zmást tou slovenštinou je tu Mischelle a přináší úžasné novinky :D jenom teda se mi ten jazyk líbí :D co je teda nové? No nové je že Nicky jezamilovaná až po uši a za chvíli mě tím nakazí, což není dobré, protože tu není nikdo, kdo by stálza moje zamilování.. nebo kdo by stál o moje zamilování --" ale dost keců. Noo na Vánoce jsem si Ježíškovi napsala o kytaru a on mi jako zázrakem dal tu, o kterou jsem nejvíc stála. A teď děcka pozorte! Hovoří kytarové srdce: když ji prostě uvidíte v tom obchodě,ten černý matný povrch, silné struny, dokonalý tvar, zalíbí se vám, ale když jen jednou přejedete rukou struny... tak víte, že ona je ta pravá a náhle žádná jiná neexituje ♥ moje Nina :D vážně ta byla asi první, co jsem v tom obchodě zkusila a aj ten týpek říkal, že mě jenom uviděl a řekl si ta by se k ní hodila. No pak jsem vyzkoušela ještě asi 10 dalších ale na Ninu nikdo neměl. Joo dávám kytarám jména, vím jsem blázen, ale nás bláznů třeba :D no s combem to tak veselé nebylo. S panem prodavačem si rozumněl výborně ale se mnou ne. No a když člověku něco nejde, tak ho to prostě nebaví :D nebo aspoň mě teda. Takže kytara trčela v rohu a vždy když jsem zkoušela na ni hrát, tak jsem se akorát naštvala, protože to se stává lidem, kterým něco nejde :D zajímavé že na akustickou jsem se naučila sama s chytrou knížkou úplně bez problémů, no ale dnes je den úplného obratu :)) dnes jsem si prostě řekla zahraju si na kytaru, protože poslouchám The pretty reckless live a totálně mě to fascinuje no a řekla jsem si že si zahraju My medicine no a prostě jako zázrakem už mi to jde. Neptejte se, taky nechápu :D nicméně sem dávám tu úžasnou písničku a jestli jste ty žvásty vydržely až do konce tak má upřímná gratulace :D tak tady je, děťátka, mír a lásku.

Debilní kecy pražáků

7. března 2012 v 17:22 | Mischelle :*
Heléé já bych tak chtěla jet do Prahý :D abych si tam z nich mohla dělat srandu :D já vlastně... nemám moc v láscerozmazlený měšťáky, když já sama jsem vidlák srdcem i duší a pražáci? To jakoo :DD takže.. se všem omlouvám momentálně... asi... :D a ještě jsem moravák a tu je takové to nářečí no... jak vám to říct? Tož dyž čeština je tak pěkné jazyk :DD a z Pražáků nemžu :DD fakt někteří mluví jak teplouši :DD ty voléé já fakt nevim jestli maj na Moravě internét :D měli byste slyšet mou cestu z obědů s kámoškama, no vlastně aj oběd to je samí heléé koukni na to vokýnko tam, jesi už máš dojezíno, jdi k tomu okýnku, dokaď tam maj votevříno :DD to dokaď jsem zatím nepraktikovala ale každopičopádně je to drsný :D a celou cestu z obědů je Turisti! Nesnášim turisty! Hni se! Hni se! :D a To jsou nejhorší řidiči tady ty účka :D ináč všimli ste si jak je dneska venku nasnaíno? Zasranej snííh! :D Tak jo hádám, že teď už sem žádnej pražák nevkročí co? :D

Raego-Kalhotky

6. března 2012 v 16:08 | Mischelle :*
Dnes v češtině to jelo, vlasy přes sluchátka a jedem! :D Nemůžu z toho textu, z tho videa a ze všeho, nejvíc věty jako: Moje vajíčka skrývaj víc přkvapení než-li kinder :D nebo jsem mazanej jak rama :DD noo a teď vynecháme všechny poznámky typu jak se můžou kluci takhle chovat k holkám a jaký jsou to prasata, všichni to víme a tohle je aspoň první upřímnej :D a pak... je to žbrnda :DD (sranda pro neznalce ;))
 
 

Reklama